Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira pranë Gjykatës së Faktit Tiranë
Jepet me qira apartament 1+1në një zonë shumë të aksesueshme dhe të parapëlqyer.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar.
Apartamenti ka sipërfaqe 69 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është toalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Gjykates se Faktit Tirane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 69 m2
Faza: I rikonstruktuarKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1000 herë


Mundesuar nga NurSoft