Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 2+1 te Shallvaret
Jepet apartament me qira në një zonë shumë të aksesueshme pranë Shallvaret.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Eshte i shtruar i gjithi me parket.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 70 € m2 Sipëfaqe: 5.7 m2
Faza: I rikonstruktuarKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 873 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft