Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet apartament me qira 2+1 te Piazza
Jepet apartament 2+1 me qira te Rruga “Sulejman Pasha”, mbrapa Piazzes. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2, dhe është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi(një matrimoniale dhe një dhomë femijësh) një tualet. Apartamenti i ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake, TV, frigorifer, sobë, lavastovilje,mikrovale, lavatrice, makine tharëse rrobash etj.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sulejman Pasha", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 905 herë


Mundesuar nga NurSoft