Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira pranë Parkut te Liqenit.
Jepet me qira apartament në një zonë të qetë pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 216 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të vecuar, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë.
Apartamenti është i sapopërfunduar dhe me punime shumë cilësore.
Ndodhet në katin e gjashtë të pallatit.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 216 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 27.08.2015, Vizituar 977 herë


Mundesuar nga NurSoft