Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

34000 €

Okazion! Shitet apartament me hipotekë te KMY
Shitet apartament me cmim ekonomik te Kmy-ja.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është 1+1 por me plan të hapur për 2+1.
Ndodhet në katin e VIII të një ndërtimi cilësor.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 400 euro/m2

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Pranë KMY, Tirane Orientimi:
Çmimi: 34000 € Çmimi për m2: 400 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 25.08.2015, Vizituar 1412 herë


Mundesuar nga NurSoft