Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qira apartament ne Qender
Jepet me qira 1+1 ne qender prane Tajvanit
Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 70 m2 dhe eshte i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrenie, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 917 herë


Mundesuar nga NurSoft