Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

24500 €

Shitet garsoniere ne Qerret
Shitet gazoniere në Qerret të Kavajës pranë Detit Adriatik.
Gazonere ndodhet në katin e dytë në një kompleks pallatesh cilesore dhe me parametra europianë shume prane detit dhe midis ajrit të pastër dhe gjelbërimit.
Gazonierja ka një sipërfaqe prej 35 m2 dhe është e organizuar në ambientin e gatimit, ngrënies dhe gjumit, tualet dhe ballkon.
Është e pajisur me certifikatë.

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Qerret, Durrës Orientimi:
Çmimi: 24500 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 35 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 0Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1137 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft