Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira 2+1 ne Rrugën e Barrikadave
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme prane Qendrës së Tiranës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Ndodhet në katin e katërt dhe ka shumë dritë.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1095 herë


Mundesuar nga NurSoft