Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira 2+1 prane Stacionit te Trenit
Jepet me qira apartament 2+1 ne Rr. “Haxhi Dalliu” prane Stacionit te Trenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballko.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Ndodhet në katin e tete të pallatit.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Haxhi Hysen Dalliu", Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 92 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1477 herë


Mundesuar nga NurSoft