Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament 1+1 me qira pranë Pazarit te Ri
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Pazarit të Ri.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri shumë cilësor.
Cmimi 250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1202 herë


Mundesuar nga NurSoft