Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

39950 €

Apartamente per shitje ne Sarande
Apartamentet janë pjesë e një kompleksi banimi të ri me 3 objekte 5 kate me nënçati. Rezidenca është e rrethuar dhe ka rrugë të ndërtuar enkas për të dhe banorët.. Shijimi i perëndimi të diellit është një nga dhuratat më të bukura që mund ti bëni vetes dhe të dashurve tuaj. Gjendet buze detit pranë Kanalit te Çukes
Ndërtimi është tepër cilësor. Klasifikohet per sistemin e energjisë A+; është ndërtuar me sistem kapot, sistemi për ajrin e kondicionuar është incasso, dritaret janë dopio xham dhe hidrosanitaret vijnë me cilësi të lartë dhe dizajn të fundit.

Janë në shitje disa apartamente të tipit:
- Garsoniera 47 m2
- apartamente 1+1 67 m2
- apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m2

Çmimi i shitjes është 850 euro /m2 per apartamente me pamje nga deti

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Kanali i Çukës, Sarande Orientimi:
Çmimi: 39950 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 47 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1652 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft