Dyqan, Komerciale, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

280000 €

Shitet dyqan në Rr. “Mine Peza”
Shitet dyqan në një zonë shumë të aksesueshme shumë pranë Qendrës në Rr. “Mine Peza”.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 68 m2. Dyqani ndodhet në rrugë kryesore dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.
Dyqani ka vetratë xhami dhe mundësi reklamimi.
Çmimi 280 000 euro

Tipi: Dyqan, Komerciale, Biznes Zona: Rr. "Mine Peza", Tirane Orientimi: veri
Çmimi: 280000 € Çmimi për m2: 4307 € m2 Sipëfaqe: 68 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 28.07.2015, Vizituar 977 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft