Vile Me Qera

Shto Si Favorite
Ju duhet te hyni ne sistem para se te kryeni kete veprim Login - Regjistrohu Tani !

2100 €

Vila gjendet ne një kompleks shumë të qetë, pranë detit në Golem.
Sipërfaqja është 250 m2, e ndarë në 2 kate.
Kati i parë ka një sallon të madh me oxhak, një ambient gatimi dhe ngrënieje, nj ëdhomë gjumi dhe një tualet.
Kati i dytë ka dy dhoma të mëdha gjumi, një tualet dhe një verandë.
Vila ka një kopësht personal prej 570 m2 të mbjellë me pemë dhe lule. Ndodhet 100 m larg detit. Rezidenca në të cilën gjendet është shumë e qetë, me kushte të larta sigurie e survejim 24 orë, si dhe me një sistem menaxhimi të 12 muajt e vitit.
Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes është qëndror (chiller) me energji elektrike. Oxhaku është funksional me dru natyralë.
Vila është e pajisur me të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket e domosdoshme për një jetesë të rehatshme; sobë gatimi, frigorifer, mikrovalë, lavatrice, televizor.
Cmimi i qirasë është 2100 euro në muaj.

Tipi: Vile Zona: Golem, Durrës Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 2100 € Çmimi për m2: 1 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Kate Total: 2 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Central Heating, Conditioner, Fireplace
Opsione:
Vizituar 3172 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft