Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira në Blv. “Gjergj Fishta”
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme ne Blv. “Gjergj Fishta” pranë ish-Ekspozitës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 ballkone, korridor dhe 2 tualete.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit.
Është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 12 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 933 herë


Mundesuar nga NurSoft