Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

270 €

Apartament 1+1 me qira te “Vizion Plus”
Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën “Don Bosko” te Kompleksi “Vizion Plus”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme dhe kondicioner.

Çmimi 270 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi:
Çmimi: 270 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1101 herë


Mundesuar nga NurSoft