Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira 2+1 pranë Liqenit

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme 5minuta latg liqenit dhe 5 min larg qendrës së Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy dy tualete.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në nyrë klasike.
Është i pajisur me internet, kondicioner dhe kompiuter.

Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Gjik Kuqali", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 948 herë


Mundesuar nga NurSoft