Vile, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Zyra me qira në Rr.”Myslym Shyri”
Jepet me qira kati III i një vile me sipërfaqe 160 m2 të organizuara në katër ambiente, një kuzhinë, tualet dhe verandë. Edhe dy katet e tjera shërbejnë si zyra.
Vila ndodhet në një zonë shumë të aksesueshmë në fillim të Rr.”Myslym Shyri”.
Vila ka kushte të mira për një mbarëvajtje të mirë të punës. Ambientet e vilës janë të pajisura me kondicioner.

Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Vile, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 906 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft