Magazine, Komerciale, Biznes, Projekt i ri Me Qera

Shto Si Favorite

1750 €

Jepen me qera magazina/kapanoen ne zonen industriale te autostrades Tirane Durres.
Magazinave ka një siperfaqe prej 1100 m2. j
Magazina ka 1 kat dhe ndricim natyral.
Lartesia eshte 6 metra.
Ka dy dyer dhe gjeresia e dyerve eshte 9 metra.
Ne hapesiren e brendshme nuk ka kolona.
Eshte e instaluar linja e elektricitetit me 3 faza..
Çmimi per njeren prej tyre eshte 1750 perfshire taksat.
jepen bashke ose vec e vec sipas nevojave.

Capannone in affittonella zona industriale del autostrada Tirane Durres
*Piano terra, la luminazione e con luce naturalle.
*L alteza del piano nel centro 6 metri,

*Sono 2 porte con l aperture di 9 metri, possono entrare due trailer.
*Spazio interno luminoso senza pilastri, pavimentazione con strato di lucidatura con colore rosso.
*Instalato la linea eletricitta con 3 fase.
Prezzo 2 euro/metro quadro (negoziabile second I termi del contratto)


Tipi: Magazine, Komerciale, Biznes, Projekt i ri Zona: , Orientimi: Jug Lindje
Çmimi: 1750 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 1100 m2
Faza: Ndertim i riKate Total: 1 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 3576 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft