Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

96900 €

Shitet apartament 2+1 në Golem
Shitet apartament 2+1 ne qënder te Golem-it. Në një ndërtesë të rë të sapopërfunduar, me punime tepër cilësore. Godina ka një atrium të brëndshëm, gjë e cila lejon ajrosjen në të gjithë hapësirën dhe muret kanë termoizolim, dritaret dopio-xham plastikë, pllakat janë porcelan, dyer cilësore. Objekti ndodhet në vijën e dytë nga bregu I detit. Ka nje oborr me gjelbërim dhe pemë, ku do ndërtohet një park për fëmijet dhe një pishinë. Godina ka dhe parkim nëntokësor, të njëjtë me sipërfaqen e katit përdhe.
Apartamenti ndodhet në katin e III-të, të objektit 5-katësh.
Sipërfaqia e apartamentit është 114. Përbëhet nga një sallon ndenie dhe ngrënie me pamje nga deti, dy dhoma gjumi, një matrimoniale me tualetin përkatës me ndricim natyral, një dhomë fëmijësh , tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti.
Cmimi 850 euro/m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Golem, Golem Orientimi: Perendim
Çmimi: 96900 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 114 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 844 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft