Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

64175 €

Shitet apartament 1+1 në Golem
Shitet apartament 1+1 ne qënder te Golem-it. Në një ndërtesë të rë të sapopërfunduar, me punime tepër cilësore. Godina ka një atrium të brëndshëm, gjë e cila lejon ajrosjen në të gjithë hapësirën dhe muret kanë termoizolim, dritaret dopio-xham plastikë, pllakat janë porcelan, dyer cilësore. Objekti ndodhet në vijën e dytë nga bregu I detit. Ka nje oborr me gjelbërim dhe pemë, ku do ndërtohet një park për fëmijet dhe një pishinë. Godina ka dhe parkim nëntokësor, të njëjtë me sipërfaqen e katit përdhe.
Apartamenti ndodhet në katin e IV të objektit 5-katësh.
Sipërfaqia e apartamentit është 75.5 m2. Përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie me pamje nga deti, një dhomë gjumi, një tualet me ndricim natyral, dhe një ballkon me pamje nga deti.
Cmimi 850 euro/m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Golem, Golem Orientimi: Perendim
Çmimi: 64175 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 75.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 864 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft