Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €


Apartament me qera 3+1 në qendër të Tiranës
Jepet me qira apartament shumë i rehatshëm banimi. Vendndodhja e tij është në qendër të Tiranës, pranë Sheshit Skënderbej. Sipërfaqja e banimit është 150 m2 dhe është e organizuar në një holl të madh, 3 dhoma gjumi e sallon ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje. Apartamenti ka dy tualete, një nga të cilët me ndricim natyral. Të gjitha dhomat janë të orientuara nga jugu, cka siguron praninë e diellit gjatë gjithë ditës.
Apartamenti është i mobiluar deri në detaje. Ngrohja është me sistem qëndror, gjithashtu cdo dhomë është e pajisur me kondicionerë. Dushi është me hidromasazh. Përvec lavatrices ka edhe makinë tharëse rrobash e makinë larëse enësh, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë.
Apartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati të ri, në një nga kryqëzimet më të rëndësishme të kryeqytetit. Ka akses ndaj të gjitha linjave të transportit publik.

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Central Heating, Conditioner
Opsione:
Vizituar 2508 herë


Mundesuar nga NurSoft