Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

54480 €

Shitet apartament 1+1 te “Shkëmbi I Kavajës”
Shitet apartament 1+1 pranë Shkëmbit të Kavajës. Në një ndërtesë të rë të sapopërfunduar, me punime tepër cilësore. Objekti ndodhet në vijën e parë bregdetare , dhe ka terësisht pamje të lirë nga deti. Muret kanë termoizolim, dritaret janë me sipërfaqe të madhe dhe nëpërmjet tyre kanë pershkueshmeri të plotë të pamjes. Apartamenti ndodhet në katin e VIII të objektit 9-katësh.
Sipërfaqja e apartamentit është 68.10 m2 . Përbëhet nga një sallon ndeniie dhe ngrënie me pamje nga deti, një dhomë gjumi me pamje nga Shkëmbi i Kavajës, një tualet dhe një ballkon që lidhet me sallonin.
Cmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Shkembi i Kavajes, Durrës Orientimi: Perendim
Çmimi: 54480 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 68.1 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1064 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft