Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €


Apartament 2+1 me qira në Bllok

Jepet me qira apartament 2+1 në Bllok.
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi të rid he shume cilesor.
Apartamenti eshte rreth 130 m2i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe dy tualete.

Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i riKate Total: 8 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2383 herë


Mundesuar nga NurSoft