Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

66456 €

Shitet apartament 2+1 te shkëmbi I “Kavajës”
Shitet apartament 2+1 pranë shkëmbit të Kavajës. Në një ndërtesë të rë të sapopërfunduar, me punime tepër cilësore. Objekti ndodhet në vijën e parë bregdetare , dhe ka terësisht pamje të lirë nga deti. Muret kanë termoizolim, dritaret janë me sipërfaqe të madhe dhe nëpërnmjet tyre kanë përshkueshmëri të plotë të pamjes. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-,të objektit 9-katësh.
Sipërfaqja e apartamentit është 83.07 m2 së bashku me sipërfaqen e përbashkët. Përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie me pamje nga deti, dy dhoma gjumi, një matrimoniale me pamje nga deti dhe një dhomë fëmijësh me pamje nga shkëmbi I kavajës, dy tualete, njëri qe I përket dhomës matrimoniale me ndricim natyral dhe një ballkon që lidhet me sallonin.
Cmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: , Orientimi: Perendim
Çmimi: 66456 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 83.07 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 14.07.2015, Vizituar 837 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft