Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

160000 €

Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës te Selvia
Me qendrën e Tiranës 700 m largësi! Kështu do të ndiheni nëse do të bëni tuajin këtë apartament sa komod aq edhe modern. Sipërfaqja e shfrytëzueshme (neto) është 114 m2. Apartamenti ka një sallon të organizuar në ambient ndenjie, gatimi dhe ngrënieje. Ballkoni që lidhet me dhomën matrimoniale sheh nga rruga e “Dibrës”. Dy dhomat e gjumit, njëra matrimoniale dhe ajo e fëmijëve janë gjithë dritë dhe me hapësirë të organizuar më së miri. Një tualet I përket dhomës matrimoniale. Ndodhet në katin e dytë banim.
Izolimi termik dhe përdorimi I materialeve cilësore bëjnë që të ndiheni shumë komod.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me mobilje dhe dizajn Italian. Punimet janë shumë cilësore. Apartamenti shitet së bashku me mobilimin, sic e shihni ne foto. Është i pajisur me certifikatë pronësie dhe ju blini vetëm metrat që shfrytëzoni. Mobilimi është thuajse I papërdorur. Janë të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake të vendosura në mobilien e kuzhinës, dyshemeja është e shtruar me parket cilësor, dritare dopio-xham, grila etj

Çmimi 160 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Selvisë, Tirane Orientimi: Perendim-lindje
Çmimi: 160000 € Çmimi për m2: 1400 € m2 Sipëfaqe: 114 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1430 herë


Mundesuar nga NurSoft