Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

5000 €

Jepet me qira ambient shërbimesh/magazinë

magazina ka ambiente komode zyrash dhe nje apartament te pershtashem per te jetuar.
Ambienti ndodhet buzë rruge në zonë industriale të aksesueshme për në Aeroport, Durrës dhe Tiranë.
Magazina pervec zyrave dhe apartamentit ka një sipërfaqe prej 1055 m2 dhe është pa kolona mbajtëse. Ka një lartësi prej 8 m.
Magazina ka hapesira te bollshme per instalimin e makinerive.
Ambienti është i përshtatshëm për prodhim/përpunim konfeksionesh, linja prodhimi të ndryshme, magazinim, etj.
Çmimi 5000 euro/muaj

Tipi: Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Durres - Tirane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 5000 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 2000 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 978 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft