Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Myslym Shyri”
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshme në Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 të mirorganizuar. Sipërfaqja ndahet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe funksionale.
Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 100000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1278 herë


Mundesuar nga NurSoft