Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

280 €

Apartament me qira te kompleksi Ana
Jepet me qira apartament 2+1 prane Qytetit Studenti te Kompleksi “Ana”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale, dhe tjetra për fëmijë, dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në kati e dytë banim në një pallat të sapopërfunduar.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Është totalisht i shtruar me parket.
Çmimi 280 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Ana, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 280 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1775 herë


Mundesuar nga NurSoft