Vile, Truall Ndertimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Shitet shtëpi dhe truall në Tufinë, Rruga “Myslym Keta”
Shitet shtëpi private, buzë rrugës “Myslym Keta”.
Sipërfaqja totale së bashku me oborrin rreth e përqark është 700 m2. Sipërfaqja e ndërtimit është 100 m2. Shtëpia ka disa vite që është e pabanuar.
Cmimi 60000 euro

Tipi: Vile, Truall Ndertimi Zona: Rr. "Myslym Keta", Tirane Orientimi:
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 700 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 1 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 981 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft