Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

57500 €

Shitet dyqan 150 m nga rruga e Kavajës
Shitet dyqan 150 m larg rrugës së Kavajës në drejtim të Fabrikës së Qelqit.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m2. Ndodhet në katin e parë dhe buzë rruge.
Është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti.
Dyqani është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1250 euro/m2

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Kombinat, Tirane Orientimi:
Çmimi: 57500 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 46 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 03.07.2015, Vizituar 871 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft