Dyqan, Magazine, Komerciale, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

180000 €

Shitet ambient biznesi te Bregu i lumit Rr. “Gjok Doci”
Shitet ambient biznesi pranë në Rr. “Gjok Doci” buzë rruge.
Ambienti është ndërtim i ri ka sipërfaqe prej 360 m2 dhe ndodhet në katin I.
Ambienti është openspace dhe është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 500 euro/m2

Tipi: Dyqan, Magazine, Komerciale, Biznes Zona: Bregu i Lumit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 180000 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 360 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1000 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft