Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Bëni tuajën shtëpinë e ëndrrave! Apartament pjesë e një kompleksi të ri nga më cilësorët në Tiranë. Ai është organizuar në një hapësirë prej 150 m2 dhe ka një pamje sa mbreslënëse aq edhe relaksuese.
Apartamenti ndodhet në një objekt i cili është i rrethuar nga tre anët nga gjelbërimi i kopshtit botanik dhe ju keni një pamje panoramike të gjithë qytetit.
Sipërfaqja totale është 150 metra2 dhe përbëhet nga një sallon plot dritë ambient gatimi dhe ngrënieje, tre dhoma gjumi, njëra matrimoniale e cila ka tualetin përkatës dhe dy dhoma fëmijësh, një tualet me ndriçim natyral, korridor dhe dy ballkone në formë llozhe të cilat kanë një pamje fantastike të gjelbëruar.
Orientimi I apartamentit është fantastik lindje-perëndim, ndaj gjatë gjithë kohës do keni diell. Apartamenti ka punime cilësore me dopio-xham plastike gjermane, grila automatike,punime gipsi ne tavan, është I instaluar sistemi ngrohje-ftohje, muret janë me termoizolim etj.
Apartamenti është me hipotekë, ndërtim i viti 2014.

Tipi: Apartament Zona: Kopshti Botanik, Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 1133 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2109 herë


Mundesuar nga NurSoft