Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

149910 €

Apartament 3+1 në shitje te Liqeni i Thatë
Shitet apartament 3+1 pranë Liqenit të thatë në një zonë shumë të qetë.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 172.5 m2 nder të cilat 29.4 m2 janë sipërfaqe e verandës. Sipërfaqja tjetër është e organizuar në një ambinet ndenjie dhe ambient gatimi të veçuar, tri dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve ne dhomën matrimoniale.
Apartamenti është i sapoperfunduar dhe ka punime shumë cilësore.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 149 910 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 149910 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 172.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Nga : 29.06.2015, Vizituar 1109 herë


Mundesuar nga NurSoft