Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

93000 €

Shitet apartament 2+1 pranë 21-Dhjetorit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 88 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një korridor dhe një tualet. Apartamenti gjëndet në katin e III-të të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner në cdo dhomë.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 93000 € Çmimi për m2: 1054 € m2 Sipëfaqe: 88 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1089 herë


Mundesuar nga NurSoft