Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera apartament 1+1 përballë ish-ambasadës Jugosllave
Jepet me qera apartament 1+1 afër Rrugës së “Durrësit”, rruga “Mihal Duri”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor dhe një tualet me dritare. Apartamenti gjëndet në katin e V-stë të një ndërtimi të ri cilësor, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1053 herë


Mundesuar nga NurSoft