Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera apartament 1+1 përballë ish-Ekspozitës.
Jepet me qera apartament 1+1 përballë ish-Ekspozitës te Pallatet 1-Maji
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor dhe një tualet me dritare. Apartamenti gjëndet në katin e IV të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është i rikonstruktuar.
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: o mobiluar
Vizituar 917 herë


Mundesuar nga NurSoft