Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qera apartament 2+1 te Rr: “Sami Frashëri”, pranë Coloseu 2
Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Sami Frashëri”, pranë Coloseu 2.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi ,dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjëndet në katin e VIII-të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe kondicioner në cdo dhomë.
Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 116 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1069 herë


Mundesuar nga NurSoft