Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 I mobiluar perballe Tajvanit
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 90 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues. Apartamenti është I rikonstruktuar dhe I mobiluar kendshëm.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ibrahim Rugova", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1014 herë


Mundesuar nga NurSoft