Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Shitet apartament 2+1 pranë stadiumit “Qemal Stafa”
Shitet apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë pranë stadiumit “Qemal Stafa”, në Parkun Kombëtar të Liqenit Artificial të Tiranës.
Apartamenti ndodhet në katin VII të një ndërtimi të ri të sapopërfunduar me parametra europianë.
Sipërfaqja e apartamentit është 123 m2 e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe tjetra për fëmijë, dy tualete dhe ballkon,
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu dhe perëndimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Faik Konica", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 1380 € m2 Sipëfaqe: 123 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1089 herë


Mundesuar nga NurSoft