Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira te Zogu i zi
Jepet me qira apartament 2+1 ne nje ndertim te ri shume cilesor pranë Zogut të Zi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin VII të pallatit.
Apartamenti eshte i mobiluar thjesht me të gjitha orenditë e nevojshme.
Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Zogut te Zi, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 999 herë


Mundesuar nga NurSoft