Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

213500 €

Apartament 2+1 në shitje pranë Venecias
Shitet apartament 2+1 pranë parkut të Liqenit në një zonë të qetë, midis ajrit të pastër dhe larg zhurmave të qendrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122 m2 neto të shfrytëzueshme dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ka planimetri te rregullt dhe hapësira të bollshme.
Ndodhet në katin VIII të një pallati. Ka pamje nga lindja dhe perëndimi .
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Faik Konica", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 213500 € Çmimi për m2: 1750 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 25.06.2015, Vizituar 1096 herë


Mundesuar nga NurSoft