Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

171450 €

Shitet apartament 2+1 pranë Juridikut
Shitet apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme dhe të parapëlqyer pranë Fakultetit Juridik në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 127 m2 e organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka hapësira të bollshme.
Apartamenti ndodhet në katin e nentë. Është i orientuar nga lindja dhe ka shumë dritë.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1350 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Juridikut, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 171450 € Çmimi për m2: 1350 € m2 Sipëfaqe: 127 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 24.06.2015, Vizituar 1074 herë


Mundesuar nga NurSoft