Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Apartament 2+1 te Liqeni pranë kopshtit zoologjik
Shitet apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë te Liqeni pranë kopshtit zoologjik
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 112.63 m2. Ndodhet ne katin e dyte. Orientimi i apartamentit eshte nga jugu dhe lindja.
Është i organizuar ne një ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, nje tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Në oborrin e pallatit ka ambjent argëtimi për fëmijët.
Apartamenti është me hipotekë.
Apartamenti ka punime shumë cilësore:
1- muret jane te veshur me materiale në funksion të izolimit akustik dhe termik
2- dritaret janë dural termik, dopi xham dhe me dhomë gazi
3- në apartament është i instaluar sistemi i chillerit me vlere 7000 euro.
Apartamenti ka dhe garazh me vlere 5000 euro
Çmimi 100000 euro

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 890 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1128 herë


Mundesuar nga NurSoft