Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes, Bar Ne Shitje

Shto Si Favorite

1008000 €

Shitet ambient biznesi te “Xhamlliku”
Shitet dyqan afër sheshit “Shtraus”, rruga “Xhanfize Keko” me sipërfaqe 30 m2. Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka nje oborr përpara i cili mund të shfrytëzohet . Ambienti mund të përdoret si lokal, dyqan,zyrë etj. Ka të instaluar sistemin e aspirimit dhe të kondicionimit. Ka dhe një tualet.
Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 108000 euro

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes, Bar Zona: Rr. "Xhanfize Keko", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1008000 € Çmimi për m2: 3600 € m2 Sipëfaqe: 30 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 950 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft