Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110000 €

Shitet apartament 2+1 te Oxhaku
Shitet apartament 2+1 te Oxhaku përballë Markatës së Vjetër.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral, lavanderi dhe ballkon. Apartamenti ka një planimetri të rregullt.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu. Ndodhet në katin V të një pallati të ndërtuar në vitin 2005.
Apartamenti ka punime shumë cilësore, është i shtruar me parket dhe wshtw i pajisur me vetrata plastike për eleminimin e zhurmave.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 110000 euro

Tipi: Apartament Zona: Oxhaku, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 110000 € Çmimi për m2: 916 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1112 herë


Mundesuar nga NurSoft