Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

37000 €

Apartament 1+1 në shitje pranë Maternitetit
Shitet apartament 1+1 në Blv. “Bajram Curri” pranë Maternitetit të ri.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe 50 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, një dhomë gjumi, një tualet me ndriçim natyral dhe një ballkon.
Apartamenti është i rikonstruktuar vitet e fundit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 37000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 37000 € Çmimi për m2: 740 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1094 herë


Mundesuar nga NurSoft