Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

92000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Atsh-së
Shitet apartament 2+1 pranë ATSH-së në Blv. “Zhan D’Ark”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2 neto të shfrytëzueshme dhe është i organziaur në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin VI. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe jugu.
Është totalisht i rikonstruktuar vitet e fundit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 92 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane ATSH-se, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 92000 € Çmimi për m2: 1086 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1054 herë


Mundesuar nga NurSoft