Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare
Jepet me qira apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit, te pallatet shallvare
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti është i organizuar në një ambient ngrënie me vete, një dhomë ndenjie, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 3+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 2126 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft