Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 110 m2 I organizuar në një ambient ngrënie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. I pozicionuar në Rezidencen “Kodra e Dielllit” e cila ndodhet në perëndim te Liqenit Artificial të Tiranës, në vazhdimësinë e Kopshtit Botanik, në një zonë të urbanizuar me transport publik. Rezidenca është një ndërthurje perfekte vilash dhe apartamentesh, e cila ka hapësira gjelberimi, SPA, Gym, pishinë etj. Rezidenca ka një administrim dhe survejim 24 ore ne 24. Apartamenti është ngrohje me kondicioner në të gjitha dhomat, me dritare dopio-xham dhe grila veneciane ofron kushtet maksimale të një jetese të rehatshme. Apartamenti është I mobiluar.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: E mobiluar
Vizituar 972 herë


Mundesuar nga NurSoft