Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament 3+1 me qira te Liqeni, Rr.”Kosovarëve”
Jepet me qira apartament afër kopshtit botanik me sipërfaqe 150 m2 I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ambient ndenjie, dy tualete dhe dy ballkone. Salloni është me shumë hapësirë me një faqe komplet me ndricim natyral dhe një ballkon i bollshëm. Zona e natës përbëhet nga tre dhoma. Njëra dhomë gjumi është matrioniale, tjetra është e fëmijëve me dy krevate dhe një dhome gjumi e cila ka tualetin e saj. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i ristrukturuar së fundmi. Ngrohja është me kondicioner në të gjitha ambientet.
Gjendet në katin e dytë të një pallati të ri, në një zonë me ajër të pastër afër Liqenit Artificial të Tiranës, I rrethuar nga gjelbërimi. Pallati ka shërbim sigurie 24 orë.
Cmimi 700 euro/muaj I diskutueshëm.

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1048 herë


Mundesuar nga NurSoft